«НЕХАЙ СВІТОМ ПРАВИТЬ ЛИШЕ КОХАННЯ!»

Свято на честь Святого Валентина – це день радості, доброго настрою, ігор та розваг.

Розмова про кохання – це одвічна тема, яка не має віку, кордонів і національності. Ця тема завжди цікава, завжди актуальна.

З метою формування у юнаків та дівчат уявлення про кохання як про благородне і високе почуття, що допомагає людині найбільш яскраво і повно розкрити і проявити свої творчі здібності, душевні і інтелектуальні сили, 10 лютого 2016 року в гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було проведено конкурсно-розважальну програму «Нехай світом править лише кохання!»

В ігровій формі узагальнювались знання учнів про історію виникнення свята, розвивалися навички спілкування, необхідні для формування дружби і колективізму в молодіжному середовищі, формувалися морально-психологічі якості, які спонукають до позитивних дій.

Виховні результати подібних заходів, що впливають на емоції учнів вище, ніж заходів, що впливають переважно на їх створення. Емоції визначають напрямок інтересу, інтерес обумовлює увагу, а увага – пам’ять.

В процесі проведення таких заходів виникає атмосфера святковості та гарного настрою. Воно зберігається і після свята, і позитивно впливає на всю подальшу навчальну діяльність.

У наступні дні після вдалого заходу, як зазначають самі учні, дуже добре і радісно працюється, успішно і приємно йде навчання, подобаються майстри та викладачі, тому, що любов – це могутня сила, здатна творити і робити відкриття.

IMG_281=5 IMG_2814 IMG_2816=7 IMG_2821 IMG_2822 КОМАНДА=КУПИДОН КОМАНДА=ЛАДА ЛАДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сергєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.