У світі Флори…

“Багато квітів – але лише мистецтво може вплести їх у вінок”

І. В. Гете.

Те, що квіти — це красиво, згодні, напевно, всі. Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість. Композиція з квітів – це завжди складна творча і технічна робота флористів. У композиції потрібно висловити квітами якусь ідею або тему, відобразити подію. Ще у XVI столітті англійська мініатюрист і ювелір Ніколас Хілліард якось зауважив: “Якщо б гідні люди знали, яка насолода дарує це заняття, як відганяє воно меланхолію, депресію, допомагає уникнути чорних думок і випадковостей, позбавляє від горя і печалі, виліковує гнів і наповнює час, вони б ніколи не кинули б його, не досягнувши повного задоволення”. Хоча між цією відвертістю талановитого англійця і сьогоднішнім днем – п’ять століть. З ним погоджуються захоплені люди, незалежно від жанру їх діяльності. З ним погоджуються і наші учні…

15 лютого 2016р. в ДНЗ «Запорізького вищого училища» учні гр.№15 професії «Живописець. Флорист» захистили 2розряд «Флориста». Не по зимовому тепла погода надихнула наших учнів на виконання таких чудових, ніжних і весняних флористичних композицій. Роботи виконані з любов’ю та весною в серці, саме тому учні мають високий результат і заслуговують на 2 розряд «Флориста».

Заняття флористикою цікаві всім, кому подобається краса рослин, хто бажає своїми руками створювати маленькі шедеври з квітів, і тим, хто в майбутньому хотів би зробити флористику своєю професією. Займаючись флористикою, Ви зможете розкрити свій творчий потенціал і дати волю фантазії. Сучасний ринок флористики потребує кваліфікованих і досвідчених фахівців, що дозволить Вам реалізувати себе в улюбленій справі.

Більшість вважає, що професію флориста не можна назвати рідкісною, в нашій країні вона досить поширена. Послуги флориста потрібні в багатьох ситуаціях. Весілля, дні народження, ювілеї, корпоративні зустрічі та ділові переговори, жоден з цих численних заходів в сучасному світі не обходиться без участі флориста-декоратора. Вже кілька років на ринку праці спостерігається попит на представників професії флориста, незважаючи на те, що фахівців щороку випускається чимало.

OngxpV_ncec iFEwA5XZkdo lodQZgdr35E

 

 

 

Майстер в/н Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.