Підсумки Місячника безпеки в ДНЗ «ЗВПУ»

На виконання спільного наказу ГУ ДСНС України у Запорізький області, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста, Добровільного пожежного товариства України в Запорізькій області від 02 листопада 2016 р. № 352/0807/14/5 о/д «Про проведення Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області в 2016 році», в ДНЗ Запорізьке вище професійне училище» було заплановано та проведено ряд заходів в рамках Місячника безпеки, який відбувся у період з 11.11.2016 р. по 28.11.2016 р. Наказом по училищу від 09.11.2016 № 261 затверджено план проведення Місячника безпеки, призначено конкурсну комісію та відповідальні за проведення заходів. Під час проведення Місячника безпеки відбулися:

 1. Конкурс плакатів, буклетів.

1.1 Конкурс плакатів. Переможці: Роженко Ірина, група 14, з плакатом «Обери життя», керівник – Бідна В.В.;  Іванова Олександра, група 15, з плакатом «Поки ми вживаємо їх – вони вживають нас», керівник Кібальник Ю.О.;  Цибульська Вікторія, група 10, з плакатом «Не торкайся оголених дротів», керівник Прокоф’єв Є.О.

1.2 Конкурс тематичних буклетів, пам’яток (запроваджено з урахуванням вікових особливостей, замість конкурсу малюнків). Звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/difugae/. Переможці: Козлова Ольга, група 07, буклет «Вибухонебезпечні предмети», Тимохина Мар’яна,  група 08 пам’ятка «Правила поведінки на льоду»;  Панкова Аліна, група 09 буклет «Правила поведінки при пожежі»; Хлепітько Анна, група 09, буклет «Основні поняття про БЖД»; Яворська Анастасія, група 09, з буклетом «Діти і побутовий травматизм»; Хупавка Юлія, група 07, з буклетом «Основні правила поведінки на дорозі та у транспорті»; Пєхова Анастасія, група 08, з пам’яткою «Пам’ятка з БЖД»; Бугайова Єлизавета, група 07, з пам’яткою «Пам’ятка юного пішохода»; Чала Альона, група 07, з буклетом «Профилактика наркомании»; Гільов Олег, група 08, з буклетом «Правила дорожнього руху для велосипедистів», керівник – викладач Стрілець Н.В.

 1. Творчий конкурс «Сам собі рятівник».

2.1. Конкурс навчальних мультимедійних посібників (звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/dop8gh8/ ). Переможці:

 • у категорії «Пожежа – лихо для всіх» Чала Альона, Хупавка Юля група 07, керівник Войтюк Т.М.
 • у категорії «Здоровий спосіб життя» – Козицька Аліна група 18, керівник Войтюк Т.М.

2.2. Вироби з прикладного матеріалу. Проведено огляд-презентацію «Народний оберіг». Звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/dpgvie/ . Організатор – соціальний педагог Сєргєєва О.А.

 1. Зустріч з соціальним педагогом підліткового наркологічного  кабінету  Гриндюк Мариною Володимирівною (звіт за посиланням на сайті ДНЗ ЗВПУ: http://zvpu.zp.ua/mbeair/ ), організована викладачем Єрьоменко О.М.
 2. Зустріч  учнів училища з головним спеціалістом ГУДПССУ Палій Тетяною Миколаївною (звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/doaf98gvu/ ), організована викладачем Єрьоменко О.М.
 3. Зустріч зі страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФСНВ в м. Запоріжжі Чайковським С.В. (звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/baotr/), організована викладачем Єрьоменко О.М.
 4. Конкурс-інструктаж на знання правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги (звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/vaie8/ ) організована медичною сестрою Матвієнко В.І., заступником директора з НВР Хімченко Н.Ю.
 5. Профілактична бесіда-інструктаж з питань БЖД на загальноучилищній лінійці, проведена методистом Кулинич О.А. 15.11.2015 р.
 6. Захід у гуртожитку під назвою «Бережи себе!» (звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/bzhd/ ), проведений викладачами спецдисциплін Стрілець Н. В. та Бочаровою Т. П.
 7. Відпрацювання евакуації учнів під час пожежної тривоги. Звіт за посиланням на сайті ДНЗ «ЗВПУ»: http://zvpu.zp.ua/aw8easdf/ .

img_1206 img_4360 20161124_095108 img_1212 img_1210 20161124_142933 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист  Кулинич О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.