Позакласний захід «СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА»

24 листопада 2016 року у гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ» з учнями училища було проведено бесіду на тему: «Святкування міжнародного дня студента». Цей захід провела майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна.

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та вільнодумною частиною суспільства, і ідея власного свята завжди розбурхувала їхні молоді душі. Ідея створення міжнародного об’єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці ХІХ століття.

У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв’язки між студентами різних країн.

Бурдейна Любов Михайлівна доповіла, що міжнародний день студента – це день міжнародної солідарності студентів. Він був встановлений в 1941 році в Лондоні на міжнародній зустрічі студентів, що боролися проти фашизму, а встановлений в пам’ять студентів Чехословаччини – героїв Опору. 17 листопада 1939 року багато керівників Союзу студентів Чехословаччини були заарештовані німецько-фашистськими окупаційними владою і розстріляні. Більше тисячі студентів і викладачів Вузів відправлені в концтабори, Вузи закриті.

Згадуючи сумні події цього дня, хочеться сподіватися, що вони тільки зближуватимуть студентів всього світу, об’єднають їх і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій неосяжній планеті цей день святкувати та радіти представники однієї національності під назвою «студенти».

Учні прийняли участь в обговоренні найболючіших питань студентів сьогодення.

Сьогодні День студента є символічним об’єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Студенти в цей День традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і “хвости”. Без уваги не залишаються ні клуби, ні дискотеки, ні навіть посиденьки в гуртожитку. В цей день бажаємо студентам здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх їхніх починаннях!

2016-11-24-980 2016-11-24-981 2016-11-24-982

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання: Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.