На крилах кохання

14 лютого, в Міжнародний день всіх закоханих, Комунальний заклад «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР запросив учнів Запорізького вищого професійного училища на романтичне свято «На крилах кохання».

Протягом двох годин тривав «hand made» з виготовлення подарунків власноруч своїм коханим, друзям та близьким Учениці ДНЗ «Запорізьке ВПУ» – Яковенко Анастасія, Дегтярь Карина, Желенко Ольга, Тимохіна Мар’ям, разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною, робили святкові м’які подушки у вигляді сердець та спробували себе у ролі художника, створюючи незвичайні картини за допомогою морської солі та гуаші.

Дуже приємно було, що на майстер-клас з виготовлення подушок завітала Наталія Федорівна Власова, голова Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, яка разом з усіма поринула в атмосферу свята, творчості та натхнення.

Організатори не залишили учасників святкового заходу без сюрпризів. До початку майстер – класів кожен учасник отримав метелика з номером, який у безпрограшній лотереї, дав змогу отримати приз.

Ввечері Запорізький обласний центр молоді перетворився на кінотеатр, де учасники переглянули драматичну  стрічку «Найкраще в мені», за романом автора, всіма улюбленого фільму, «Щоденник пам’яті».

Підсолоджували святкове змістовне дозвілля  кава-паузи, смачні кекси та печиво.

З подарунками та святковим настроєм фотографувалися всі учасники біля колоритної фотозони.

Дякуємо організаторам за чудово проведений час та незабутні враження.

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.