Про відзначення подій Української революції 1917-1921 років.

З нагоди 100-річчя «Листопадового зриву», українського повстання у           місті Львові, внаслідок якого було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку, та з нагоди 100-річчя заснування Української академії наук ,

24 жовтня 2018 року майстром виробничого навчання Рагімовою Ольгою Юріївною було проведено виховну годину у групі № 18 за професією «Оператори комп’ютерного набору. Адміністратори».

Виховна година була проведена з метою поглибити знання учнів про ключові події Української революції 1917–1921 років, політичних, громадських, військових, культурних діячів того періоду українського державотворення. Звернути увагу на актуальність ідей суверенності та соборності держави, її територіальної цілісності як головних чинників розвитку України. Активізувати пізнавальний інтерес учнів до засадничих події революції та боротьби за державність, розвинути різні види вмінь, навичок, творчого мислення – основи формування громадянської, історичної та національної свідомості учнів, сформувати активну громадянську позицію учнів і почуття патріотизму.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання Рагімова Ольга Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.