Я вчуся бути толерантним!

Двадцять перше століття дозволив сучасній людині зробити безліч важливих відкриттів, а розвиток нових технологій значно спростило наше життя, зробило її комфортніше. Нажаль, нетерпимість існує, продовжуючи становити загрозу миру і гармонії на Землі. Тому людство, обрало толерантність основоположним принципом моралі.Все частіше ми приходимо до розуміння, що непримиренність і безкомпромісність повинні зникнути, на перший план потрібно поставити зусилля щодо запобігання назріваючих та подоланню існуючих конфліктів.

 А чудесним нагадуванням про таку необхідність є, власне, Міжнародний день толерантності. В ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», була проведена низка заходів, які  найкращим чином вчать нас єдності, справедливості та поваги. Так,16 листопада класним керівником групи № 14 Войтюк Тетяною Миколаївною  був проведенвиховний захід «Я вчуся бути толерантним!»

У ході заходу було розкрито зміст і поняття слова толерантність, принципи толерантності, було проведено інтерактивну вправу «Чим ми схожі?», учні з цікавістю слухали притчу про мудрого старого аксакала, практично виконали тест «Чи толерантна я людина?», пограли в конкурс «Компліменти», склали асоціативний ряд до теми заходу. У підсумку заходу учні визначили, що толерантність – важлива риса характеру людини і отримані сьогодні знання допоможуть їм знайти вихід із критичних ситуацій.

 

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.