Екскурсія до «Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва»

Керівником  літературного гуртка  «Дивослово», Галиною  Федорівною Білогороховою, ми були запрошені   на  екскурсію  до «Запорізької  обласної  бібліотеки  Юнацтва». На порозі нас радісно зустріла завідувач виділу абонементу  Чучій  Світлана  Юріївна, яка й провела екскурсію.

Спочатку ми відвідали виставку фото робіт  під назвою «Читаю книгу». Мені дуже сподобалися  живі й яскраві роботи фотографів. Кожен  відвідувач бібліотеки зацікавлено зупинявся.

Також дуже сподобався зручна і комфортабельна абонементна-зала. Тут нам запропонували віртуальну екскурсію Запорізьким краєм, в південному напрямку. Мені дуже – дуже сподобалось, я дізналася багато нового про нашу область. Було цікаво послухати розповідь про химери Княжого озера, вразила історія Замку Попових. У цьому маєтку була побудована перша електростанція в Україні, обсерваторія, в якій працювали відомі вчені, музей і парк з дивовижними художніми роботами європейських майстрів. Замок пережив радісні і скрутні часи. Шкода що зараз замок знаходиться у такому занедбаному стані.

Велику увагу привернула розповідь про останнього мірошника. Він грав на гармоніці і сопілці, а силу мав таку, що взимку самотужки  розкручував вітряк. Його млин досі стоїть поблизу села Василівки.

 Особливо приємно вразила розповідь про моє рідне місто, Кам’янку-Дніпровську. Я наче побувала в себе вдома: на Скіфському валу, розкопках курганів, знову пройшла тими місцями де  у сиву давнину було розташовано місто стародавніх Скіфів, яке, згодом, історики назвуть Кам’янске городище.

Неменше вразив читальний зал не тільки кількістю книг, а й цікавими новими виданнями. Тут збуваються мрії.

Я дуже хотіла погортати сторінки книги «Іловайський щоденник» – чудовий твір написаний нашим сучасником, захисником нашої України – Романом Зиненко.  Книга вражала своєю прямотою і правдивістю. Чесно кажучи, читати її ніяково і боляче.

В кінці нашої екскурсії бібліотекою,з нами провели цікаву  вікторину де було багато відкриттів, де я дізналася, що Горіхів – найстаріше  місто нашої області. Всім дуже сподобалася обласна бібліотека Юнацтва. Я і мої друзі неодмінно сюди повернемось.

 

 

 

 

Яковлева Христина, гр.10 ( Живописець. Флорист).

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.