Конкурс «Кращий за фахом за професією «Оператор комп’ютерного набору»

В рамках тижня професійної майстерності за фахом: «Оператор комп’ютерного набору», який розпочався 19 листопада 2018 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», 20 листопада був проведений конкурс «Кращий за фахом «Оператор комп’ютерного набору»».

В конкурсі прийняли участь учні групи №07, які навчаються за професією: «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир» та  учні групи №19, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору, Адміністратор».

Метою проведення конкурсу було перевірка  набутих  компетентностей учнями на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання, а також, виховування любові до обраної професії.

Конкурсні завдання складалися  з двох частин – теоретичної і практичної.

Теоретичні завдання були представлені у вигляді електронних тестів, які були розроблені та створені за допомогою програми My TestX. Вони включали питання по теоретичній частині вивчаємих програм, а практичні завдання необхідно було виконати в програмах Microsoft Word та Microsoft Excel.

В процесі виконання конкурсних завдань учні показали навики правильної організації робочих місць, раціонального використання відведеного на завдання часу, уміння працювати з електронними тестами та високий рівень професійних знань під час виконання практичних завдань у програмах MS Office.

За результатами конкурсу визначені переможці:

І місце  – Гордійченко Ольга, група №19

ІІ місце – Липський Сергій – група №07 та Соболь Інна – група №19

ІІІ місце – Сивоненко Катерина – група №07  та Грибоєдова Софія – група №19.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться на лінійці училища 27 листопада.

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання

Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.