Переддипломна практика – останній крок до отримання професії

Згідно навчального плану, учні групи № 05 за професією: «Маляр. Штукатур» після отримання знань з теоретичного та виробничого навчання за даною професією, 18 травня виходять на переддипломну виробничу практику на підприємства міста та області .  Ця практика буде підсумком дворічного навчання в стінах ДНЗ «ЗВПУ».

       У житті учнів зовсім скоро настане той момент, коли навчання закінчиться і на зміну нашого навчального закладу прийдуть  різні фірми і підприємства з трудовими буднями. Саме досвід виробничої практики на підприємствах допоможе удосконалити вже отримані навички  на уроках теоретичного та виробничого навчання в навчальному закладі.

     Зі  знаннями і завзяттям, отриманими від майстра виробничого навчання і викладачів училища, учні приступають до виробничої практики на таких підприємствах, як:  ТОВ «Алсем», БФ «Наше життя», ФГ «Волна», ТОВ «Сігма-Майстер». 

   Дуже сподіваємось, що після виробничого навчання учні продовжать співпрацю з підприємствами вже, як справжні професіонали  своєї професії.

     Запрошуємо  випускників 9 – 11 класів до безкоштовного  навчання в нашому училищі та отримати затребувану професію у сучасному житті.

Майстер виробничого навчання Чебикіна Ася Устинівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.