Яскравий подарунок Запоріжжю – виставка «Весняний вернісаж».

У виставковій залі Спілки фотомитців Запоріжжя урочисто відкрилася та успішно проходить виставка творчих робіт учнів художнього відділення ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», під назвою «Весняний вернісаж»!

Директор навчального закладу, Ігор Іванович Кондратьєв, урочисто відкрив яскраву виставку робіт учнів свого училища. Привітав учасників та висловив задоволення від підсумку роботи майбутніх художників, учнів художніх професій, та їх педагогів. Завдяки голові методичної комісії професій художнього напряму, викладачу спецдисциплін Анжелі Миколаївні Прокоф’євій, члену Спілки митців України, викладачу – Євгену Олександровичу Прокоф’єву, члену Спілки митців України Миколаю Миколайовичу Іолопу, майстру виробничого навчання – Аліні Юріївні Гудзь, були створені чудові роботи.

Більше 80 робіт, виконаних у техніці олійного живопису, батику, флористики було представлено на суд глядачів.

Зовсім неочікуваним було відвідування нашого вернісажу дуже поважним гостем – Завідуючим кафедрою живопису Харківської академії дизайну та мистецтв, заслуженим Діячем мистецтв, відомою величиною у світовому мистецтві професором Василем Леонтійовичем Ганоцьким, який приїхав до Запоріжжя на пленер, та не міг не привітатися із своїм колишнім учнем – Євгеном Прокоф’євим, який вже і сам є педагогом, та намагається гідно передавати отримані знання тепер вже своїм учням! Василь Леонтійович був приємно вражений рівнем виконання робіт. Така висока оцінка є дуже престижним для нашого навчального закладу, який намагається виховувати робітників високого професійного рівня, які гідно працюють на підприємствах рідного міста, або продовжують навчання у найкращих вишах України та Європи.

У місті вже панує весна, зелені листочки ворушаться на втомлених зимовими холодами деревах, шепочуть перехожим, що вже незабаром літо! А це – море, відпочинок, тихі, приємні вечори, із своїми заходами, дружніми зустрічами, спогадами, які будуть гріти душу увесь наступний рік!

Таке чекає наше трудове місто у недалекому вже майбутньому, а зараз ще тривають трудові будні, із своїми клопотами та мріями про літо! Тільки на «Весняному вернісажі» все це вже є: мальовнича Хортиця, із бурхливими водами Дніпра; тихе українське село, де завжди чекають гостинні родичі та смачні страви. Розквітлі квіти, у складі романтичного натюрморту; ласкаве море, хвилі якого так і ваблять  поринути у свої обійми, та багато інших сюжетів із нашого щасливого життя!

Особливо приємно подарувати містянам та гостям Запоріжжя таку дивовижну виставку під час вшанування Дня пам’яті та примирення і святкування Дня Перемоги. Виставка «Весняний вернісаж» – це найкращій привід гідно продемонструвати свої професійні досягнення, для учнів професій  художнього напрямку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»!

ЗНЗ «ЗВПУ» вже не вперше дарує рідному місту художню виставку творчих робіт учнів. Минулого року у виставковій залі Спілки митців України була презентована виставка «Творчість осяяна теплом». Такі виставки можливість учням публічно продемонструвати свої удосконалені здібності та навички отримані під час навчання, дарують людям насолоду чарівним світом мистецтва, позитивний настрій, та приємні враження.

Бажаємо і Вам творчої наснаги у усіх життєвих проявах!

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, та побажанням добра та миру Голова методичної комісії професій художнього напряму – Анжела Миколаївна Прокоф’єва, викладач вищої категорії, член Спілки митців України – Євген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.