«Зорепад» – фестиваль, що запалює серця.

«Ніхто не знає сили своїх здібностей, доки він не випробував їх.»  Джон Локк. Під таким девізом пройшов 25 ювілейний  обласний  молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад», за підтримкою управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної  адміністрації. Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» у супроводі вихователя гуртожитку Рижих Ольги Вікторівни та керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни відвідали заключний  гала – концерт цього чудового фестивалю.

Найкращі серед найкращих були обрані з усіх куточків нашої області, щоб подарувати всім свої чудові номери. Переможці продемонстрували свої таланти вокально-інструментальному, розмовному, танцювальному та цирковому жанрі. Всім глядачам розповіли про історію започаткування та розвитку фестивалю. Були нагороджені переможці та організатори фестивалю.

Всі глядачі, в тому числі й учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» отримали яскраві незабутні враження. Щире захоплення та  святковий настрій переповнював всіх присутніх.  Дякуємо всім організаторам та учасникам за такий чудовий настрій.

ssnf9dpnq8s bmjogdlpdyy f-tj2icxi84 l5rq45gnb24 hqkx8p_f-zk u2vjljt_ppm lbxfuoaodma 8bsof4ywrwe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                       Качайло Людмила Миколаївна

Вихователь гуртожитку           Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.