П’єса на всі часи

Неповторний національний гумор, народні звичаї пісні, недолугі залицяння кумедного жениха – Стецька, хитрощі винахідливого солдата та щасливе закінчення тривог закоханої пари – все це улюблена українська комедія «Сватання на Гончарівці» за мотивами п’єси Григорія Квітки – Основ’яненко , яку відвідали учні ДНЗ «Запорізького ВПУ» в супроводі майстра в/н Кібальник Юлії Олегівни , керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни та майстра в/н Кішко Ксенії Вікторівни.

Написана сто вісімдесят років тому, ця п’єса залишається актуальною та популярною в усі часи. У репертуарі нашого театру п’єсу з’явилася ще в 1942 році, а з часу другої постановки в 1969-му та поновлення у 2000-му вистава пройшла на «магарівській» сцені понад тисячу разів! Так і на сцені ДК «Титан»  4 листопада пройшла прем’єра музичної комедії «Сватання на Гончарівці». Учні ДНЗ «Запорізького ВПУ»:  за професією «Живописець. Флорист» перший і другий курс, та перший і другий курс за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець бухгалтерських даних» вболівали за Уляну та Олексія, співчували Стецькові та не могли не сміятися з його оригінального способу свататися…

У виставі були зайняті народні та заслужені артисти України, артисти драми та вокалу, оркестр і балет театру. Педагогічні працівники та учні ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища» були у захваті від чудової та талановитої гри і радять всім, хто ще не бачив цієї легендарної вистави – обов’язково подивитися, вона того варта!

6tnsfz33qg0 iuga12vvrsk mr4fwbagzg8

 

 

 

 

Майстер в/ н                                                                     Кібальник Юлія Олегівна

Керівник гуртка                                                      Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.