Толерантність

«Патріотизм», «громадянськість», «толерантність» набувають сьогодні особливого сенсу, тому що повага до людей іншої національності, повноцінне спілкування на прикладах рівноправності, надання необхідної допомоги, уважне ставлення до людини, її потреб – ось одна з головних цінностей людського існування в гармонії зі світом природи і суспільства.

До Міжнародного дня толерантності 16 листопада 2018р. у групі 03 за професією «Лицювальник-плиточник. Муляр» викладачем Орел Наталею Григорівною було проведено виховний захід «Що таке толерантність?». Це свято було засновано в 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, воно присвячено дотриманню прийнятої в 1995 році Декларації терпимості. Його мета полягає в тому, щоб знизити випадки прояву насильства та екстремізму, що поширюються останнім часом по всій планеті.

 Під час проведення заходу учні познайомилися з поняттям «толерантність», виявили основні риси толерантності, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку. Учні виконали вправи «Квітка толерантності», «Толерантна і інтолерантна особистості», з зацікавленістю прослухали легенду «Як добре, що всі ми різні», притчу «Гарна сім’я», пограли в гру «Привітаємо один одного».

Учні підсумували, що толерантність – це дуже важлива складова людської особистості, що передбачає залучення до національних духовних цінностей, до загальнолюдських знань, до єднання культур.

 

 

 

 

 Викладач      Орел Наталя Григорівна.  

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.