Клуб лідерів ПТНЗ

14 червня 2017 року на території Дитячого оздоровчого центру «Чайка» (острів Хортиця), відбулось засідання Клуб лідерів учнівського самоврядування та заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів області.

Дуже дякуємо Прийменко Галині Володимирівні – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації,

Цвєткову Віталію Петровичу – директор ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»,

Білоіван  Наталії Андріївні – заступник директора х виховної роботи ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»,за проведення засідання.

Був дуже насичений і захоплюючий день. Емоції переповню, цей день в який раз довів , що від життя потрібно брати по – максимуму, саме БРАТИ, а не підбирати. Потрібно намагатися проводити кожен день з користю або хоча-б з позитивом. Не звертайте уваги на всі ці проблеми, погані думки в вашу сторону, образи і т.п. Життя одне і її потрібно прожити так, як хочеться ВАМ, вижити з неї всі соки. Робіть те, що хочете ВИ, а не що хочуть від вас. Живіть, радійте, ризикуйте, насолоджуйтеся кожним днем ​​і все у вас буде!

А сьогоднішній день назавжди залишиться в нашій пам’яті.

 

 

 

 

Член ради самоврядування училища Вікторія Цибульська

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.