Шефство та співпраця

Згідно навчального плану, учні групи № 15 за професією: «Живописець. Флорист» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як ПП «Укрлан», ПМВП «Ассоль», у Пілці Рекламістів України, КЗ «Вільнянська ДХШ», та у наших друзів та партнерів ЗОМОГ «Наше щасливе життя».

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «ЗВПУ». Так учениці першого курсу за професією «Живописець. Флорист» Мильцеви Світлана та Оксана і Розінько Зоя проходили виробничу практику в ДНЗ №6 «Капітошка». Завданням для дівчат було розписати повільони для малечі різного віку.

Настінний розпис – це дуже складний вид мистецтва, з яким ще учні першого курсу ознайомлені тільки теоретично, але під керівництвом майстра виробничого навчання Кібальник Юлією Олегівною дівчата впорались на відмінно!

Практика в дитячому садочку проходила на одному подиху, бо нас оточувала увага завідуючої дитячого садка Михайлюк Олени Леонідівни та дитячі усмішки,які дарували хороший настрій та надихали на працю. Тому як результат у практиканток вийшли яскраві повільони, переважно в українській стилістиці, в яких дітлахи різного віку тепер граються ще з більшим задоволенням!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                                    Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.