Бесіда з елементами тренінгу: «Обери життя без алкоголю»

Загальновідомо, що будь-яку хворобу легше запобігти, ніж лікувати. Алкоголізм – не виняток, тому що є важким фізичним і психічним захворюванням. Алкоголізм був значною проблемою в усі часи і залишається актуальним до сих пір.

З метою з’ясування рівня поінформованості учнів щодо проблеми алкоголізму у молодіжному середовищі та розвіяння міфів й хибних уявлень про алкоголь, соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною та медичною сестрою Матвієнко Валентиною Іванівною 30 січня 2018 року було проведено профілактичний захід з елементами тренінгу «Обери життя без алкоголю» в групі № 10 з професії «Живописець. Флорист».

Шляхом надання достовірної інформації про алкоголь та алкогольні напої, медична сестра формувала в учнів негативне ставлення до алкоголю та пропагувала здоровий спосіб життя.

Соціальний педагог з’ясувала рівень поінформованості учнів та надала інформацію про наслідки вживання алкоголю: соціальні, економічні та шкідливий вплив на здоров’я людини.

Щоб розвіяти міфи й хибні уявлення, групу було поділено на дві підгрупи для вирішення головних питань «Чому люди вживають алкоголь?» та «Вплив алкоголю на здоров’я людини». Під час мозкового штурму кожна з груп відповідала на питання, розвиваючи навички прийняття відповідальних рішень у ситуації вибору.

Рефлексією заходу був висновок, що моральне і матеріальне благополуччя сімей, високий фізичний, інтелектуальний і психічний розвиток особистості – це найголовніші фактори захисту від алкоголізму.

 

 

 

 

 

 

 

Захід організували та провели соціальний педагог Сєргєєва О.А. та медична сестра Матвієнко В.І.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.