До 150 річчя від дня народження М. С. Грушевського

«Я сам прийшов до політики через історію,
і сей шлях вважаю нормальним...»
М. Грушевський

У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів української національної культури належить Михайло Грушевський (1866-1934) — визначний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, організатор української науки, громадсько-політичний і державний діяч, засновник Української Народної Республіки. Саме з його творчою спадщиною пов’язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

Тому, у групі № 19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»  було проведено виховну годину, присвячену 150 річчю від дня народження  М. С. Грушевського,  яку провела майстер в/н Паскарь Наталя Юріївна.

В ході проведення виховного заходу , було показано учням презентацію про тяжкий і тернистий життєвий шлях М.С.Грушевського.

Учні дізнались, що М.С.Грушевський як політик пройшов шлях від засновника національно – демократичної партії Галичини і Товариства українських поступовців у Києві – до творця засад української незалежної держави.

vesrkisphuu kcygfoqer78 dldlwqrgyda oye1mswyaxy dbxxnq1zuli dvcxusl0gke

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в\н     Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.