Екскурсія на робочі місця адміністратора

Згідно робочої навчальної програми по професії: «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор», 16.09.2016 року, групи № 18, 19 разом з майстрами в/н Копилець Юлією Юріївною, Паскарь Наталією Юріївною та бібліотекарем Білогороховою Галіною Федорівною відвідали гостиничний комплекс «Пектораль», що знаходиться на мальовничому острові Хортиця, де ознайомилися з роботою адміністратора.

Гостиничний комплекс «Пектораль» є досить відомим місцем по всьому місту Запоріжжя.

В процесі екскурсії ми ознайомилися з системою роботи адміністратора. Про неї нам розповів старший адміністратор готелю – Надія.

Робоче місце адміністратора включає: комп’ютер, телефон, папка-зміни, папка з заявами та графік прийомів замовлень та бронювань номерів, книга-інструктаж, картка, де фіксуються час, кількість і перелік працівників, книга реєстрації клієнтів готелю.

Також адміністратор розповіла, що важливо знати всі обов’язки кожного підлеглого, адже так буде краще контролювати роботу. Вона розповіла, що вони залучають на тільки досвідчених працівників, але й учнів 18-ти років, які мають організаційні та комунікаційні навички.

Наостанок учням запропонували випробувати себе в ролі адміністратора на ресепшені готелю.

bbnotbeo8l8 qakfzweeryi-1 gostinica-pektoral-zaporoje-otzyvy-938411z600 1 qlavyxijnny oypy-ci1lbw

 

 

 

 

 

 

 

Майстри виробничого навчання         Копилець Юлія Юріївна

Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.