ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

На цьому дні відзнака чорна, Щоб нагадати нам щемливоПро літ страшних жорстокі жорнаІ людських доль нелюдське мливо.Гранітні обеліски, як медузи,
Повзли, повзли і вибилися з сил.
На цвинтарі розстріляних ілюзій
Уже немає місця для могил.
Мільярди вір – зариті у чорнозем,
Мільярди щасть – розвіяні у прах…»
В.Симоненко

          З цього віршу розпочалась класна година в групі другого курсу № 06 («Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних») та першого курсу № 07(«Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир») з майстром в\н Кішко Ксенією Вікторівною  на тему «День пам’яті жертв фашизму.

Виховний процес передбачає виховання учнівської молоді на прикладах героїв минулого, формування у неї історичної пам’яті, розширювати знання про те, що ми повинні пам’ятати  про  жертв від  фашизму, що існує  День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв. Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

 Україна ж входить до числа країн, які найбільше постраждали від фашизму в роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів. Прямі втрати населення – вбиті та померлі від поранень або голоду, зниклі безвісти – складають від 8 до 10 мільйонів осіб.

          Учні винесли з класної години багато корисної, нової та цікавої інформації. Перегляд ролику на YouTube під назвою «Ритуал пам’яті»  викликав у учнів сум та співчуття, а презентація з фотографій яку підготовила учениця Дорошенко Анастасія  віру в те, що такого більше не трапиться.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                              Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.