День пам’яті жертв політичних репресій

21 травняцей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму. Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.

Головними наслідками масових репресій було фізичне винищення активної та інтелектуальної частини нації, моральне розтління тих, кого терор не торкнувся.

Репресії завдали відчутного удару по всьому суспільству. Була понівечена доля мільйонів людей. В атмосфері страху, наклепів, насильства виховувалось ціле покоління людей.

     У зв`язку  зі значеним вище, у ДНЗ « Запорізьке ВПУ» були проведені тематичні, інформаційнно-освітні години, у яких приймали участь учні гр.07- «Оператор комп`ютерного набору. Обліковець»та гр.04 –«Маляр.Штукатур. Лицювальник-плиточник», з показом медійнії презентації .

У бібліотеці училища учні мали можливість ознайомитись з фотовиставкою та книжковою виставкою за темою.

Справа відновлення справедливості стосовно жертв репресій є святою, сторонніх немає. Ми зобов’язані вічно берегти пам’ять про наші великі жертви, знати їхню причину і твердо дбати, щоб минулі трагедії ніколи не повторилися на нашій землі.

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Г.Ф.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.