День відкритих дверей ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

Учні старших класів потребують розширення, поглиблення та систематизації знань про професію, яку планують здобувати та зв’язати з нею все своє подальше життя. У зв’язку з цим основними напрямами профорієнтаційної роботи з учнями є: професійна просвіта, професійне виховання, професійна діагностика та професійна консультація учнів. У зміст професійного виховання входить формування та розвиток в учнів стійких професійних інтересів до тієї чи іншої професії. При цьому особливого значення набувають індивідуальні форми роботи зі старшокласниками.

          Саме тому 1 лютого у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відбувся День відкритих дверей, який відвідало понад 100 чоловік. Педагогічний колектив приклав уі зусилля для того щоб старшокласникам та їх батькам довести потрібність в тій чи іншій професії. Майстер класи з флористики та живопису, презентації художнього, будівельного та економічного відділень училища, виступи голов методичних комісій та концерт художньої самодіяльності – все це мали змогу побачити та почути учні понад 26 шкіл міста, 8 шкіл Запорізької області, Запорізьких спеціалізованих шкіл інтернатів № 2 та № 4.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі та чекаємо на нових учнів у гостинних стінах ДНЗ «Запорізьке ВПУ»!

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР  Хімченко Н.Ю.

Опубліковано у Абітурієнту, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.