Хай палає свіча, хай палає

26 листопада 2017 року по всіх містах і селах  нашої Батьківщини відбулась Всеукраїнська акція «Запали свічку!», присвячена вшануванню пам’яті померлих від Голодоморів в Україні.

27 листопада у актовій залі нашого училища зібралися учні, викладачи та майстри виробничого навчання, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких на родючих землях, між буянням хлібів, між квітучими садами змушували вмирати від голоду.

     Світ мав би розколотися надвоє, сонце мало б перестати світити,

земля перевернутися від того, що це було на землі. Але світ не розколовся, сонце сходить, земля обертається, як їй належить. І ми ходимо по цій землі зі своїми тривогами й надіями, ми, єдині спадкоємці всього, що було.

     Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років.

     У виховному заході приймали участь учні: Олександра Іванова, Анастасія Агапітова,гр.15(«Живописець.Флорист»),РодіонГерасимчук,гр. 19(«ОКН.Адмінітсратор»),ЄлизаветаПушкарьова,гр.18(«ОКН. Адмінітсратор»).

     Під звуки Реквієма Моцарта та в супроводі мультімедійної презентації, учні розповідали про жахливі події в Україні1932-1933 років. Хвилиною мовчання були пом’януті великомученики нашої історії. Не їм це потрібно, а нам. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам’ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.

     Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих під більшовицькою владою. Пам’ять про тих, хто не дожив, пам’ять про тих, хто не долюбив. Пам’ять про живих і ненароджених .Ніхто не має права про це забути.

 

 

 

 

 Захід підготувала і провела бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.