Поетапна атестація за професією «Агент з постачання»

Сьогодні, коли економічна система як ніколи раніше орієнтована на сферу послуг, професія агент з постачання стає все більш актуальною.

Професія агента з постачання досить багатогранна. Передусім, агент – це довірена фізична або юридична особа, яка виконує доручення або здійснює угоди на користь якої-небудь зацікавленої сторони.

Робота агента з постачання – важлива для виробника, оскільки через нього товар продається в торгову точку і потім – споживачеві. Правильно побудована робота агентів з постачання дозволяє якісно управляти товаропотоком, боротися з конкурентами, збільшувати обсяг продажу. Тож, з метою контролю знань, умінь і навичок  майбутніх кваліфікованих робітників в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 24.06.2016 року була проведена поетапна атестація в групі № 09 за професією «Агент з постачання».

Викладачем спеціальних дисциплін, Стрілець Наталією Валеріївною, та майстром виробничого навчання Кривко Ніною Петрівною, для проведення поетапної атестації були розроблені тестові завдання, які містили в собі питання з трьох профільних предметів: «Організація товарознавства», «Технологія торгівлі», «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності» та практичні завдання з оформлення товаросупровідних документів.

Всі учні впорались з завданням на достатньому рівні. Однак, слід відмітити високий рівень теоретичної підготовки наступних учнів групи № 09: Мердич Марини, Хлепітько Ганни, Яворської Анастасії, Панкової Аліни, Мерви Вікторії, Милосердової Валерії.

Наприкінці, викладач Стрілець Н.В. та майстер в/н Кривко Н.П. підвели підсумки роботи,  привітали учнів групи № 09 із успішним завершенням навчального року і отриманням кваліфікації «Агент з постачання».

 

 

 

 

 

Викладач спеціальних дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.