Запорізька книжкова толока – свято культури, мистецтва та співтворчості

Наймасштабніша літературно-мистецька подія південного сходу України вдруге відбулася у Запоріжжі. Три дні – з 21 по 23 жовтня – на базі виставкового центру «Козак Палац» тривав книжковий ярмарок, літературний фестиваль, свято дитячої творчості, читання «Книголісся» та низка інших заходів, об’єднаних у різноформатну і динамічну «Запорізьку книжкову толоку».

Учні ДНЗ «Запоізьке ВПУ» з великим задоволенням відвідали цей яскравий фестиваль. Приєднались до дружньої компанії волонтерів толоки учениці 18 та 19 груп (професія ОКН – адміністратор) Руденко Марина, Бутенко Яна, Иваників Дар’я, Гришко Аліна, 14 групи (професія декоратор вітрин – флорист) Ворона Анастасія та Маковій Анастасія, 10 групи (професія живописець – флорист) Анісімова Катерина та керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна. Юні волонтери активно допомагали у майсер-класах, розважали маленьких  відвідувачів фестивалю, інформували відвідувачів та брали участь у різноманітних дійствах заходу.

Лейтмотив і ключовий меседж цьогорічної фестивальної програми – «Шляхи порозуміння». Знайти шляхи порозуміння – якраз те, що є надважливим сьогодні для України, Європи, людської цивілізації загалом і кожної окремої людини. Особливо для молодого покоління. Протягом трьох днів Запорізька книжкова толока шукала  ці шляхи засобами культури, мистецтва, діалогу, співтворчості. І учні ДНЗ «Запоізьке ВПУ» активно приєднались до цих пошуків. Слухали талановитих казкарів, поетів, письменників, знайомились з видатними художниками, ілюстраторами, музикантами та українськими  видавництвами.

Під час ЗКТ відбулися Поетично-музична ніч і Ніч української драми, протягом трьох днів діяв відкритий лекторій і платформа громадських ініціатив, нові літературні читання, презентації книжкових новинок, круглі столи та дискусії, майстер-класи та безліч нових книжок. Все це продемонструвало підростаючому поколінню силу слова і мистецтва. Надихнуло до саморозвитку і співтворчості. І наголосило на важливості порозуміння один з одним заради творчого, культурного і мистецького майбутнього нашої Батьківщини.

dscn9840-kopyya dscn9845 dscn9853 dscn9874 dscn9875 dscn9896 dscn9918 dscn9956 dscn9960 dscn9992 dscn9996 dscn0001 dscn0013 dscn0017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка               Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.