Натюрморт « Спогади про літо »

Ще яскраво полихають у пам’яті спогади про літо та його дивовижні зустрічі із друзями , походи на природу , поїздки на море . Багато цікавинок сталося з нами під час канікул , але усе має здатність закінчуватись. І тепле , сонячне літо ,  як грайливе дівчисько , полоскотало вушко останнім сонячним промінчиком і скрилося за поворотом.  Літо скінчилось , а осінь почалась.  І ось дари , які з такою турботою вирощувало літо  дбайлива господиня осінь доглянула , та подарувала  людям до столу .

Саме спогади  про літні творчі дні – етюди , під палаючим сонцем , лагідні червоні заходи , після вдалого пленерного дня та дружні бесіди , за теплою картопелькою біля костра  і надихнули  мене , як художника і викладача  на створення учбового натюрморту , якій своєю яскравістю та самобутністю дуже швидко допоможе « розписатися » моїм вихованцям , учням ІІ курсу гр.  № 10 професії « Живописець . Флорист .».

Так і вийшло ! Перший досвід живопису у новому навчальному році виявився вдалим . Учні спочатку були здивовані нестандартною постановою – багато протилежних форм і фактур , різних по значенню матеріалів робило завдання написання роботи ускладненим . Але тематика натюрморту надихнуло учнів на спогади про літо , кожному хотілося поділитися своїми враженнями . Так що навіть і не помітили , як сплинув час .

Результат виявився дуже гарним , навіть смачним ! За 8 академічних  годин учні мали змогу виразити своє , неповторне авторське бачення до запропонованого натюрморту . Підсумком були задоволенні і учні і викладачі . Так би мовити «дуже не погано «розім’яли творчі м’язи »»! Гарним виявився початок навчального року ! Да чи то ще буде ?!

Впевнен, що кожна людина талановита , тому бажаю усім людям творчого натхнення та доброго настрою . Покваптесь помилуватися осеневою красою рідного краю .

c_2veobnjck sqprxd9ysao xd0gg98iuu8 nnmgpankvc0 upyybyi1glo oeqjzvrafey lobgzaxd00u a7uuvcdrvnk jffc3qbuprw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою до усіх , художник , викладач , дослідник Євген Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.