РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ

У гуртожитку ЗВПУ пройшов виховний захід, приурочений 5-й річниці революції гідності на Україні.  2013 рік. Майдан! Революція гідності сколихнула країну. Народ змінився кардинально і рішуче, не було жодної людини в Україні, яка би залишилася до тих подій байдужою.

 На зустрічі згадали Небесну сотню, провели хвилину мовчання на честь загиблих на майдані – “Небесна сотня” і воїнів армії і мирних мешканців під час подій, що відбуваються на Сході України. Кожний з учасників АТО з честю і гідністю виконував і виконує свій святий обов’язок — захист Батьківщини, її незалежності суверенітету та територіальної цілісності. Це справжні патріоти, гідні сини своєї неньки України. Всі захисники різні, у кожного своя доля,свої погляди на життя, але почуття патріотизму всіх їх об’єднало і покликало на захист Батьківщини. Познайомилися з захисниками — запоріжцями з їх життєвими долями і цінностями в житті: Дягком А. А., Безтутевим Д. В., Коломойцем О. О., Люсиченком С. Д., Дудкою О. В., Венжегою Р. В., Погорклим І. С., Полясковським В. Д., Синенком А. П., Дубягою О. М., Макаровим О. В., Яворським А. О., Зайцевим В. О., Кордупом М. В., Зіміним О. О., Юровим Г. А., Фагуком Ю. С., Крамаренком С. М., Кириком С. Ю., Серезньовим Р. В., Матвієнко Ю. О., Прокоповичем С. В., Хуртаком Д. О., Маковецьким О. В.

Ці герої навчили нас: “Любіть Україну, у нас другої Батьківщини немає! Любіть Україну усім серцем і душею! Працюйте для її процвітання! Пам’ятайте, щоб Україна стала сильнішою, знайте і цінуйте свої корені, історію країни знайте! Радійте, що у нас в Запоріжжі все добре, що не по підвалах живите! Майдан — не революція інтересів — це була Революція Гідності! Всенародна!”

Учні назвали своїх героїв-земляків, познайомилися з книгою Валентини Михайлової “З Україною в серці”.

Вірш “Сторінка Пам’яті” капітана Дениса Бестутева, учасника АТО, хто поклав життя за волю народу, за долю України, прочитала Людмила Скидан. Ось його рядки:

“Тебе зустіли ми на колінах,
так зустрічають справжніх героїв.
Тобою пишається Україна,
але ж не кожен урок засвоїв.
Відкриті очі, чомусь не бачать,
що мають іншу в країні долю,
але нам хлопці цього не пробачать,
якщо ми втратимо свою волю”.

 

 

 

 

Захід підготували і провели :
вихователь гуртожитку Пашкевич Наталія Михайлівна
бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.