День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відправною точкою на шляху до встановлення святкування Дня Європи вважається Декларація Шумана.

Протягом року у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» проводились заходи до Дня Європи:

Конкурс малюнків за темами: “ Україна – європейська держава ”,

 “ Подорож країнами Європи ”.

Виховні години з питань європейської інтеграції України.

Вікторини “Що ми знаємо про країни ЄС”, “Перевіримо свої знання про Європейський Союз”.

Конкурси знавців Європи, дискусії та дебати з європейської тематики.

Віртуальні подорожі столицями європейських країн.

Випуски тематичних газет, присвячені співпраці України з Європейським Союзом, проведення днів інформування учнівської та батьківської громадськості про європейську інтеграцію України. 

14 травня учні та педагогічний колектив прийняли участь у святкуванні Дня Європи на площі Фестивальній. Різноманітні майстер – класи, виставка техніки, концерт та польова кухня, не дивлячись на природі умови – дарували радість та впевненість у завтрашній день, у наше майбутнє.  

Європейська інтеграція України та її ефективна модернізація залишаються визначальними державними пріоритетами й на сьогоднішній день. Наразі ми святкуємо День Європи,  це певною мірою означає будівництво української держави на принципах європейської демократії та європейських цінностях. Багаторічній досвід організації святкування Дня Європи в нашій державі вказує на те, що цей День відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів. У цей день людей потрібно спонукати до того, щоб вони зрозуміли і стали прихильниками європейської інтеграції, задумалися, якою вони бачать Європу і роль України в ній. Це також вдалий момент, щоб дати можливість людям отримати відповіді на запитання, які їх хвилюють.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР  Хімченко Наталія Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.