Відкритий семінар: «Сучасні цифрові лабораторії для упровадження STEM-освіти»

STEM-освіта (science, technology, engineering, mathematics) – це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент, плюс – в освітній процес впроваджуються інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін.

І тому, 15 травня 2017 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся, в межах ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи”, відкритий семінар «Сучасні цифрові лабораторії для упровадження STEM-освіти»,  в якому взяла участь викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна

Учасників семінару привітали:

  • Озерова Т.Я. – Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації
  • Коршунова О.В. – методист відділу STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти.
  • Чернікова Л.А. – проректор з навчально-методичної роботи ЗОІППО.

На семінарі було розглянуто поняття «STEM-освіти», результати впровадження STEM-освіти в Запорізькій області та багато інших питань. Крім цього була представлена сучасна цифрова лабораторії від Dixi Education, яку можна використовувати для вивчення хімії, фізики, біології, інформатики.

Досвід STEM показав, що як тільки встановлюється чіткий зв’язок між освітніми потребами та потребами економіки – посилюється бажання обговорювати питання фінансування таких програм.

Для того щоб підтримати розвиток STEM, всі зацікавлені сторони повинні об’єднатися, роз’яснюючи урядам різного рівня, ЗМІ та громадськості в цілому потреби включення STEM в освітню систему країни.

Тому, з урахуванням досвіду багатьох країн світу і глобальних тенденцій розвитку освіти, рішення питань становлення та розвиток STEM-освіти в Україні нераціонально відкладати на потім.

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.