Ще один крок до Хмарних технологій

25 жовтня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся перший методичний семінар-практикум по створенню блогів для педагогічних працівників училища.

Методистом Кулинич О.А. в якості базової платформи було рекомендовано безкоштовний Google додаток Blogger. Всі бажаючі були забезпечені виходом до мережі Internet, попередньо відбулися консультації по створенню аккаунтів в  Google.

Цікавими і пізнавальними, а іноді непростими і проблемними здавалися завдання, які присутні виконували послідовно, шаг за шагом створюючи прообраз майбутніх електронних портфоліо.

Але початок покладено… Педагогічні працівники зробили цей крок на шляху до впровадження Хмарних технологій у навчально-виробничий процес в ДНЗ «ЗВПУ». Започаткована серія майстер-класів, семінарів-практикумів, засідань школи молодого педагогічного працівника з цієї тематики мають на меті зацікавити педагогічних працівників в опануванні та всебічному застосуванні цифрових методів навчання.

Перспективними є напрямки створення не лише блогів-портфоліо, а й блогів «навчальне середовище», блогів «колекція навчальних матеріалів», мікс-ресурсів різного плану, які не лише презентують багатий досвід наших педагогічних працівників, а й допоможуть перевести навчальний процес у якісно нову площину.

1r68m7dyswc bwklnljq_zq ksue8q0srja

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.