Успішна виставка олійного живопису та левкасу

Виставкову залу ДНЗ «Запорізьке професійне училище» прикрасила  виставка олійного живопису та левкасу, яка, з успіхом демонструвалась в рамках «Тижня професійної майстерності» з професії «Живописець».

             Свої роботи, з предмету «Технологія виконання художніх робіт», представили учні гр.. № 15, (професії «Живописець. Флорист»), викладач – Євген Олександрович Прокоф’єв.

              Роботи у техниці олійного живопису – це вже не перший досвід молодих живописців. На першому курсі була практика роботи олією, але виставленні роботи, на загальний огляд, сьогодні, це вже картини більш досвідчених фахівців. Художня практика народжує практичний досвід, який стає на допомозі людині все життя.

            Цього року учні також обрали для своїх полотен  натюрморт та пейзаж. А от тема левкасу, на відміну від тогорічної, вже більш доросла – біблейська. В загалі – то, коли учні працюють над творчими роботами, то і атмосфера в аудиторії  панує творча! А от коли працювали над левкасами, то в майстерні була повна тиша і зосередження.

           Приємно, що наша талановита молодь має такий творчий потенціал. Але ще приємніше, що з кожним роком цей потенціал зростає! Особливо це помітно на ось таких заходах, як «Неділя професійної майстерності», де можливо на себе зі сторони подивитися, і порівняти свій талант з талантами інших митців!

 

 

 

 

Склав: викладач Євген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.