Інтерактивний урок

20.12.2017 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» в групі 04 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» викладач Височиненко Надія Вікторівна провела відкритий урок з предмета «Будівельне креслення» на тему «Особливості виконання планів, фасадів, розрізів».

Це був нестандартний інтерактивний урок-гра «Найрозумніший». Навіть тему уроку учні визначили незвично – за допомогою гри «Дешифратор».

Для проведення гри «Найрозумніший», присутні учні розбилися на дві команди, обрали капітана. А далі почалася гра. Приховані за цифрами завдання, які учні обирали, були різноманітними як за змістом, так і за формою. Викладачу вдалося розробити завдання із застосуванням різноманітних хмарних сервісів: ребуси, гра «Перший мільйон» в редакторі LearningApps, задачі і навіть сюрприз – бонусні бали. Цікаво було не лише учням, а й присутнім на уроці гостям: представникам адміністрації училища, слухачам Школи молодого педагогічного працівника, колегам.

А за підсумком уроку, кожен з учнів зміг пройти тестування у Google –формі на власному смартфоні чи за комп’ютером. Посилання на всі «цікавинки» уроку, Височиненко Н.В. розмістила на власному блозі, який веде вже понад рік. Враженнями від уроку учні поділилися під час організованого наприкінці інтерактивного уроку етапу рефлексії.

В цілому урок пройшов у дружній, азартній робочій атмосфері. Реалізувати все заплановане стало можливо завдяки застосуванню інтерактивної дошки, різноманітних хмарних сервісів, наполегливій і творчій праці викладача. Такі інтерактивні уроки стають в ДНЗ «ЗВПУ» вже не виключенням, а буденною практикою. Маємо надію, що і молоді викладачі і майстри виробничого навчання, присутні на уроці, візьмуть за правило практикувати нестандартні уроки в інтерактивній формі.

 

 

 

 

Заступник директора з НМР Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.