Моя майбутня професія

З великим успіхом свою першу в житті виробничу практику проходить Вікторія Цибульська учениця, яка навчається на l курсі в ДНЗ «ЗВПУ» з професії «Живописець.Флорист» в групі № 10.

«Я і не очікувала що мене так полюблять діти!»- розповідає своєму класному  керівнику Прокоф’євой Анжелі Миколаївній юна вчителька Вікторія Сергіївна,яка навчає малюванню та різних декоративним технікам учнів 4 класу Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №38.

Дивовижним для самої Вікторії та для нас викладачів є те,що вже після 8 місяців навчання  з майбутньої професії живописця ,що може їми і з іншими поділитися!

«З моїми підопічними – ділиться з Прокоф’євою Анжелою Миколаївною Вікторія,-вже зроблено чи мало :малюнки на пасхальну тематику,вітальні листівки нашим воїнам в АТО, пейзаж міського парку ,проект фонтану для рідного Запоріжжя,роботи вийшли дуже творчі,яскраві ,не схожі одна на одну».

«В мене не дуже багато досвіду,але в своїй роботі я завжди подумки звертаюсь за порадою до улюблених педагогів,викладач малюнку та живопису Прокоф’єва  Євгена Олександровича та майстра в/н  Білоцерковець Тетяни Іванівни»

Будь-якому педагогу приємно коли його педагогічний та мистецький досвід стає у нагоді своїм вихованцям. Ось і Вікторія Цибульська, яка є не тільки сумлінною ученицею та старостою групи № 10, а також першою помічницею класного керівника , майстра та викладачів, змогла  вдало скористатися нашими порадами та набути за короткий період навчання безцінні навички та вміння і навіть визначилась з майбутньою професією-хоче стати вчителем образотворчого мистецтва .

Нічого дивного, адже адміністрація учбового закладу в особі директора Кондратьєва Ігоря Івановича та весь пед колектив дбає про те,щоб наші вихованці –майбутні працівники не тільки здобули завдяки навчанні в училищі улюблену професію ,але знайшли своє місце в житті ,та почували себе затребуваними у цьому конкурентному світі.

01 02 03 04 05

 

 

 

 

 

 

 

Склав: Голова методичної комісії професії художнього напряму Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.