21 вересня ДЕНЬ МИРУ

У 2014 році Організація Об’єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоб ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. До Всесвітнього Дня Миру,  різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру. 
Здобувачі освіти групи 18/21 з майстром Первашовою Л.А.  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» також долучилися до проведення всеукраїнської  кампанії та провели виховну годину 21 вересня 2022 року на тему: «День миру».

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру. Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба учні прикріпили свої  листи, в яких  звертаються до учасників  АТО, дякують їм за мужність, бажають здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

            Всі виготовлені листівки діти збираються передати воїнам, які знаходяться на лікуванні у лікарнях.
            Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Майстер виробничого навчання                                 Лілія Первашова

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.