ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ

З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежної і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України встановлено День захисника України (Указ від 14 жовтня 2014 року № 8-6) – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Цього року Україна відзначає 75-ліття від початку формування Української повстанської армії (УПА), яка зробила значний внесок у боротьбу та незалежність нашої держави, формування національної свідомості Українського народу, продовжила його військові та державотворчі традиції.

На виконання Указу Президента України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року № 806, Постанови Верховної Ради України в Запорізькому вищому професійному училищі проведено тематичний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу».

Протягом години учні мали змогу за допомогою мультимедійної відео презентації ознайомитись з історичною довідкою про УПА та переглянути презентацію, яку підготувала учениця групи № 10 з професії «Живописець. Флорист» Ліпа Світлана.

 

 

 

 

Захід організували та провели: соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та викладач предмета «Захист Вітчизни» Остапенко Олександр Віталійович.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.