ТВОРИТИ ДОБРО ЦЕ ЗАВЖДИ ДОБРЕ!

Рада учнівського самоврядування Запорізького вищого професійного училища, виконуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 01.09.2016 № 1/9-452 «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «Назустріч мрії» для онкохворих дітей, наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Запорізької області, активно залучилась до проведення щорічної Всеукраїнської акції «Назустріч мрії».

Учні кожної групи прийняли активну участь у благодійній акції, виготовши поробки декоративно-прикладної творчості, для участі у благодійній виставці-ярмарку у м. Києві, з метою збору коштів для ремонту приміщення та підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру.

Зібрані речі було відправлено Новою поштою до м. Києва на адресу Міжнародної благодійної організації «Сильні Духом» на ім’я президента МБФ «Сильні Духом» – Равіль Кофман.

Щорічно адміністрація, педагогічні працівники разом з учнівською молоддю ДНЗ «ЗВПУ» підтримують Всеукраїнську акцію «Назустріч мрії».

Ми завжди готові допомагати тим, хто потребує нашої допомоги!

Творити добро це завжди добре!!!

1 2 3 5 6 8 hlavnaya-1 hlavnaya-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова волонтерської групи «Лідер», учениця групи № 10 Цибульська Вікторія.

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.