Творча та весела підготовка до конкурсу

Розпочався обласний патріотичний конкурс краси «Я українка», організований Запорізьким обласним центром молоді. Від ДНЗ «Запорізьке ВПУ» участь у конкурсі братимуть Шматок Єлизавета, Ворона Анастасія, Жулінська Вікторія (професія Декоратор вітрин. Флорист) Ця подія розкрила творчий потенціал та неймовірно надихнула як учасниць конкурсу, так і їх сокурсників.

     Одним з конкурсних етапів стало підготовка та зйомка відео за двома темами. Перша – розкриття своєї майбутньої професії. Друга  – театралізоване дійство обрядових звичаїв українського народу. Оригінальність, творчий підхід та акторські здібності стали в нагоді при виконанні таких нелегких та цікавих завдань.

    Так в гуртожитку, в куточку етносу та фольклору пройшли зйомки театралізованого  дійства таких обрядових свят  як,  Свято Покрови Пресвятої Богородиці, Свято Павла та Петра,  Андрієва  ніч.  Відтворюючи прадавні традиції нашого народу, учасники дійства мали  зануритись в історію, відчути національний колорит та просто від душі повеселитися.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                         Качайло  Людмила  Миколаївна

Бібліотекар                                Білогорохова  Галина  Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.