Тепла та дружня зустріч

Творча та талановита агітбригада ДНЗ «Запорізьке ВПУ» продовжує свою активну профорієнтаційну роботу. Виступи на День відкритих дверей, виступи в школах та інтернатах міста та області, участь у майстер-класах, представлення творчих номерів.  Все це є візитівкою агітбригади «Пікало».

Так  в перший день весни агітбригада під керівництвом керівника фізичного виховання  Басова Павла Павловича та керівника гуртка Качайло Людмила Миколаївна відвідала   Спеціалізовану школу-інтернат №2.  Для учнів 8, 9,10  класів були представлені  творчі виступи та номери художньої самодіяльності. А також була проведена дружня спортивна зустрічь –змагання  з шахів та шашок.

Весело та цікаво  учні  ДНЗ «Запорізьке ВПУ» представили професії, що можна здобути в училищі, про турботу та затишок, який чекає на кожного абітурієнта.  Після виступу вихованці інтернату поспілкувались з учнями училища.  Розмова вийшла дружня та щира, обмінювались контактами, враженнями та побажаннями.  Всі  учасники були запрошені на День відкритих дверей.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                 Качайло Людмила Миколаївна

Керівник  фізичного виховання       Басов Павло Павлович

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.