Зустріч з фахівцем Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Протягом багатьох років ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» співпрацює з Запорізьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою:

  • надання учням інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації;
  • обговорення проблем та надання порад з розв’язання соціальних та психологічних проблем;
  • навчання долати труднощі та конфлікти з оточенням;
  • надання консультацій з питань психологічного здоров’я та поліпшення взаємин з навколишнім середовищем;
  • надання консультацій з питань чинного законодавства, гарантій та пільг; здійснення захисту прав та інтересів дитини.

23 жовтня на базі гуртожитку Запорізького вищого професійного училища відбулася зустріч учнів, які проживають у гуртожитку, з фахівцем міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зенько Романом Юрійовичем.

Учні познайомилися з поняттям «толерантність», з основними рисами толерантної та інтолерантної особистості, та розвивали в собі здібності адекватно пізнавати себе та інших.

Адже, толерантність – це терпимість, це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, відкритість думки та спілкування, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності.

Толерантність є доволі тонкою категорією, якої безумовно потрібно дотримуватись, оскільки вона визначає моральний, суспільний і демократичний розвиток особистості і суспільства в цілому.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.