Я – Українка» – конкурс краси, розуму та таланту

Четвертий рік поспіль Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА проводив обласний конкурс патріотичного спрямування «Я – Українка».

На сцені Будинку культури ЗАлК виступили 25 красунь – студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Запоріжжя та Запорізької області, які є представницями студентського активу й органів студентського самоврядування. Від ДНЗ «Вище професійне училище» участь прийняли Шматок Елизавета (11 група – декоратори вітрин-флористи) та Ковальова Анастасія (18 група – оператор комп’ютерного набору-адміністратор).

Конкурсна програма, що тривала 5 днів, була яскравою та насиченою. Перед учасницями постали ряд різноманітних завдань та випробувань. Це й творчі майстер класи і тренінги, тематичні фото сесії та волонтерська діяльність. Також красуні спробували свої сили в інтелектуальному конкурсі на базі військової частини 3033 Національної гвардії України. Всі конкурсні етапи довели, що українки не лише найгарніші, але й найталановитіші, найрозумніші і головне найдобріші! В результаті насиченої випробувань Ковальова Анастасія пройшла до пів фіналу, а Шматок Елизавета одразу до фіналу.

До фіналу конкурсу «Я – Українка» вийшли 12 запоріжанок. Члени журі високо оцінили різноманітність талантів фіналісток, серед яких гра на бандурі, виступ вокально-інструментального ансамблю, малювання в техніці батік, авторська пісня, танці тощо.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, голова журі Наталія Власова зазначила, що кожна фіналістка конкурсу творчості патріотичного спрямування «Я – Українка» гідна бути переможницею, адже справжня краса – внутрішня, вона йде від усього серця, в якому живуть любов, щирість, чуйність і доброта.

У фіналі конкурсу дівчата постали в неповторному національному образі українських красунь, а також продемонстрували свою привабливість у вечірніх сукнях у супроводі військовослужбовців, учасників антитерористичної операції на сході України.

Конкурс справив незабутні враження, подарував дівчатам неоціненний досвід, нові знайомства та можливості для реалізації, гарний настрійта запал емоцій.

hjU1k51OoyQ 2TokHDDlCBc 1Sx5DPaGjdI 5N1poiC4870 9sQSXFnR6hQ n9TL5V7UAvQ nNMj966SloM uDFGaPKdnsU -OAWWOZ1Q9g nTrc2t_Svgo DRUXHcFk3aU S8Ce_vv0h4I 0CDxJiR7_og

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка     Качайло Л.М.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.