Екскурсія в ЦНАП

Освіта – це процес отримання інформації та навичок, необхідних для створення фундаменту, який знадобиться в житті. Право на нього гарантує наша Конституція. Освіта буває як загальною, так і професійною. Професійну освіту можуть дати коледжі, училища, технікуми, вузи. Людина отримує базові знання з різних предметів під час навчання в школі, але рівень цих знань не може вказувати на її грамотність, освіченість. Цього просто недостатньо для того, щоб вас назвали «висококласний фахівець» в майбутньому. Через високий рівень розвитку науки і техніки, збільшення обсягу інформації, людина змушена прагнути до отримання знань, які необхідні для того, щоб впоратися з новинками в тій чи іншій сфери діяльності.

В зв’язку з цим та в рамках тижня професійної майстерності за фахом: «Адміністратор», який розпочався 03 грудня 2018 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», 04 грудня група №18 здійснила екскурсію в Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою Бульвар Центральний 27.

Керівник філії ЦНАП Глущенко Марина Миколаївна розповіла учням про принцип роботи та обов’язки її підлеглих, провела екскурсію по робочім місцям адміністраторів, пояснила яку важну роль відіграють адміністратори ЦНАП у житті населення міста Запоріжжя, допомагаючи у різних питаннях.

Адміністратори у Центрі надання адміністративних послуг по Вознесенівському району здійснюють  дуже важливу роботу:

  • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, їх реєстрація та передача цих документів (їх копій) відповідним адміністративним органам;
  • надання суб’єктам звернень вичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання адміністративних послуг;
  • опрацювання та внесення пропозиції щодо удосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом спрощення та впорядкування процесів та процедур.

Учням групи №18 «Адміністратори»  сподобалася ця екскурсію, вони зробили висновки, що адміністратори це дуже відповідальна та цікава професія, яка  потребує  постійного  самовдосконалення та освіченості.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання Рагімова Ольга Юріївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.