ШКОЛА ТРЕНЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 № 405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2020 року» та відповідно до листа громадської правозахисної організації «Егіда –Запоріжжя» від 08.11.2018 № 125, щодо попередження торгівлі людьми та в рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», 30 листопада 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» було проведено одноденний тренінг «Школа тренерського потенціалу» для 20-ти учнів-активістів з 12-ти професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) міста.

Відкрили тренінг Грищенко Наталія Петрівна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та директор державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» Львов Віктор Миколайович.

Заїкіна Наталія Валентинівна, заступник голови громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя», привітала присутніх та розповіла про важливість запровадження проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», який реалізується за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Державного департаменту США.

Від Запорізького вищого професійного училища для участі у тренінгу було делеговано заступника Ради учнівського самоврядування Охматенко Ганну.

Цікава тренінгова робота учасників та конструктивні дебати дали можливість якомога глибше замислитись над проблемою торгівлі людьми, питанями безпечної міграції та можливими ризиками у майбутньому.

На етапі завершення тренінгу, учнівська молодь обговорювала майбутні плани, адже результатами навчання передбачено самостійне проведення інформаційно-просвітницького заходу в своєму навчальному закладі.

Наприкінці заходу, трошки втомлені, але вкрай задоволені від проведеної продуктивної роботи, учні отримали сертифікати та іміджеві футболки тренерів «Обирай безпеку».

 

 

 

 

 

 

 

Учасник інформаційно-просвітницького заходу, соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.