День захисту тварин

4 жовтня 2018р. в учбовому корпусі та гуртожитку нашого училища відбулись виховні години, бесіди,присвячені Дню захисту тварин.

Історія цього дня починається із Міжнародного конгресу прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році.

      Дата проведення всесвітнього дня тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня — день пам’яті про Франциска Ассізького (віддав Богові душу 3 жовтня 1226 року), одному з найшанобливіших в католицькій церкві святих. Франциск Ассізький вважається у католиків за покровителя тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні.

      У дні нашої сучасності, з боку численних товариств захисту тварин з різних країн світу, вже стало доброю традицією влаштовувати в цей день різноманітні масові заходи на тему захисту природи і тварин нашої планети. 

В цей день проводять акції у багатьох країн світу. Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.

Учні побачили тематичні відеофільми , презентації, декламували вірші про тварин, розповідали про своїх домашніх улюбленців,. які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї

      Всесвітній день тварин – це чергове нагадування про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот. Саме на наші плечі покладена відповідальність за захист та процвітання майбутніх поколінь представників фауни. Завдяки підвищенню обізнаності люди стають гуманнішими, що в результаті може породити правові реформи та соціальний прогрес, які в свою чергу зроблять планету безпечним місцем для життя тварин.

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.