Зустріч з патрульною поліцією Запорізької області

14 березня 2018 року на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» відбулася зустріч з представниками Нової Поліції – Кириченко Іриною та Михайловським Олександром, інспекторами зі зв’язків з громадськістю УПП в Запорізькій області.

Реформа правоохоронних органів в Україні ще триває, бо головна мета якої є створення більш прозорого механізму роботи поліції.

Але чи все нам відомо щодо повноважень поліцейських та їхню роботу? Саме це допоміг нам виявити цікавий прямий діалог з інспекторами поліції, на якому були присутні учні групи № 14, які навчаються за професією. «Декоратор вітрин. Флорист» та учні групи № 04, які навчаються за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

В процесі спілкування Ірина та Олександр розтлумачували терміни, розвіювали міфи і помилки в діяльності патрульних поліцейських. Відбувся активний зворотній зв’язок та тестування з метою перевірки учнів стосовно правової обізнаності. Активні учасники зустрічі та ті хлопці та дівчата, які правильно склали тест – отримали подарунки.

Такий захід виявився дуже інформативним, тож дякуємо організаторам та представникам Нової Поліції – Кириченко Ірині та Михайловському Олександру за пізнавальну бесіду.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.