День Захисника Вітчизни!

У день свята Покрови Божої Матері, 14 жовтня, ми відзначатимемо державне свято – День захисника України.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. Цього ж дня на державному рівні з 1999 року відзначається День українського козацтва.

Примітно, що свято Покрови Пресвятої Богородиці має й іншу назву – Козацька Покрова, що свідчить про шанобливе ставлення українських воїнів до релігійних дат. Козаки вірили, що свята Покрова Пресвятої Богородиці охороняє їх, а Богоматір вважали своєю заступницею і покровителькою.

Історично в цей день було прийнято згадувати і віддавати належне козацькій доблесті. Саме 14 жовтня на Січі обирали нового отамана і влаштовували свято козацької мужності та відваги.

З нагоди цього свята 08 жовтня   класним керівником групи № 14 «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяною Миколаївною  був проведен виховний захід «День захисника Вітчизни, день українського козацтва».

Учні підготували цікаві повідомлення про виникнення військових термінів, провели вікторину для всіх присутніх. Завдання вікторина дозволили  учням групи пірнути в атмосферу козацького життя  та детальніше дізнатися про кошового отамана, церкву, канцелярію писаря.

Ми пишаємося тим, що наша Батьківщина мала славні періоди історії, справді, легендарних героїв, мужньо переживає найважчі випробування і не скорюється.

І, якщо ми хочемо бути справжніми громадянами своєї Батьківщини, ми повинні розуміти і поважити один одного, намагатися жити однією родиною задля щастя і злагоди в усій нашій великій країні. Бо ми всі – українці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.