ТВОЇ ПРАВА – ТВІЙ ЗАХИСТ

6 листопада 2017 року у гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було організовано зустріч з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб`єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної первинної правової допомоги Безверхною Світланою Олегівною.

Протягом години учні, які проживають у гуртожитку, в інтерактивній формі отримали інформацію про права підлітка у 14 років та кримінальну відповідальність і види покарань.

«Що робити, якщо тебе затримала поліція?» – саме так було поставлене питання Світланою Олегівною, на яке учні намагалися відповісти.

Детально відповідаючи на це питання, спеціаліст відділу правопросвітництва донесла інформацію про правові дії як затриманого, так і поліцейського.

Зустріч відбувалася у форматі відкритого спілкування, де учні мали змогу задавали свої запитання та отримувати повні аргументовані відповіді від спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб`єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Безверхної Світлани Олегівни.

 

 

 

 

Захід організували та провели: соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.