Проходження виробничої практики на підприємстві учнів групи 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист»

Згідно навчального плану, учні групи № 11 за професією: «Декоратор вітрин. Флорист» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як «Гайдар плюс», «Лего пласт», «Варіант Н», «Квіти», ВПЗ Новоіванівка, Ганнівський НВК 1-3 ст..

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «ЗВПУ».

Керівництво підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «ЗВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок учнів за професією: «Декоратор вітрин. Флорист», за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання, учням буде присвоєна 2-3 розряд  з професії «Флорист».

 

 

 

 

Майстер в/н                            Гудзь А. Ю.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.