Свято знань та нових відкриттів

1 вересня – свято знань. Перший дзвоник, перша сторінка в житті до професійних звершень та досягнень.

В святковій та урочистій атмосфері пройшов захід, присвячений святу першого дзвоника в ДНЗ ЗВПУ.

Ведучі привітали першокурсників з вступом до великої родини училища. Побажали стати майстрами своєї справи та гідними громадянинами рідної Батьківщини – України. Для всіх учнів перших курсів музичний подарунок приготувала Шматок Єлизавета, що навчається за професією «декоратор вітрин – флорист».

Директор училища Кондратьєв Ігор Іванович  привітав всіх учнів та гостей свята та наголосив, що ми є одним з найкращих училищ міста, що саме у нас навчаються  талановиті та старанні майбутні живописці, декоратори, адміністратори, обліковці з реєстрації бухгалтерських даних, агенти з постачання, маляри, штукатури, які будують рідну країну і є патріотами України. Також директор  представив  новим учням  педагогів, майстрів та адміністрацію училища.

Не забули на святковій лінійці  й про учнів других курсів. Ії подякували за вірність і відданість  своїй професії та училищу, побажали успішно захистити свої дипломні роботи та стати для новобранців справжніми друзями та наставниками. Кочура Ольга, учениця групи № 15 подарувала всім чудову музичну композицію.

Зас. директора з НВР Граур Ірина Вячеславівна привітала всіх учнів з початком нового учбового року,закликала  поглиблювати знання, виявляти терпимість, почуття взаємодопомоги в навчанні, і звичайно терпіння та наполегливості.

Почесний гість свята  методист НМЦ професійно-технічної освіти в Запорізькій області Двоєносова Лариса Віталіївна виступила з словами привітання та натхнення на нові досягнення для всіх учнів та пед. працівників.

Викладач українського ділового мовлення Єременко Лілія Федорівна привітала всіх учнів і словами талановитого українського поета нагадала: « Можна все на світі вибирати, сину. Вибрати не можна, тільки Батьківщину». На честь святкування 25- річчя з дня проголошення Незалежності України учні під керівництвом Лілії Федорівни поєднали жовто-блакитні кульки та всі разом побажали мирного та багатого життя для рідної землі – України.

Наприкінці свята, всі учні пройшли на свій перший урок в цьому навчальному році під вітрилами гербу Запорізького вищого професійного училища. В добру путь в перед до нових звершень та досягнень.

DSC_0027 DSC_0051 DSC_0062 DSC_0065 DSC_0085 DSC_0092 DSC_0127

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка          Качайло Людмила Миколївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.