День Захисника України!

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни. З нагоди Дня захисника України в стінах ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»відбулися патріотичні заходи.

День захисника́ України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, тому,11 жовтня   класним керівником групи № 14 Войтюк Тетяною Миколаївною  був проведенвиховний захід «День захисника вітчизни, день українського козацтва».

Більчук Яна та Боняк Катерина підготували цікаві повідомлення про виникнення військових термінів, провели вікторину для всіх присутніх. Завдання вікторина дозволили  учням групи пірнути в атмосферу козацького життя  та детальніше дізнатися про кошового отамана, церкву, канцелярію писаря.

Акцент заходу був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.

 

 

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.