ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ЗБРОЇ

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить та ненавидить людина, яка формується. (В.О. Сухомлинський)

До ефективних методів і форм організації патріотичного виховання належать: екскурсії вулицями рідного міста, до історичних пам’яток, та музеїв Запоріжжя, визначних місць; розповіді вихователя; бесіди з цікавими людьми та інше.

Тому 26 квітня 2016 року учні  ДНЗ «ЗВПУ» групи № 03 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир» та групи № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» разом з майстрами виробничого навчання Паскарь Наталією Юріївною та Кішко Ксенією Вікторівною відвідали музей історії зброї.

Зброя є невід’ємною і дуже важливою складовою матеріальної культури будь-якого народу. Воно відображає не тільки науково-технічний рівень, є також цінним джерелом для вивчення історії і культури того чи іншого етносу, нації, держави. Зброя – найдавніший інструмент, без якого неможливо уявити собі існування і розвиток людини. Завжди і у всі часи в зброю вкладали самі досконалі знання, науку, технології, естетику. Дуже сильно залежала етика і філософія від ступеня озброєності людини тим чи іншим видом зброї.

Проте, не дивлячись на це, українські майстри у виготовленні зброї привнесли і характерні національні особливості, притаманні лише українському народові.

Процес розвитку холодної та вогнепальної зброї торкнувся також і територію сучасної України. Виготовлення українськими майстрами зразків зброї відбувалося під сильним впливом західноєвропейської і східної традиції.

Учні з захопленням слухали екскурсовода, який з перших слів переніс учнів у далекі часи  від середнього палеоліту (40 – 15 тис. років тому) до другої половини ХХ ст. Хронологічні межі експонатів, представлених в музеї, охоплюють величезний проміжок часу.

Учні дізнались багато інформації. Наприклад більш ніж 4 тис. одиниць вогнепальної та холодної зброї, зібраного в музеї, відображають майже всі етапи становлення людських цивілізацій.

Всю дорогу до навчального закладу учні ділились враженнями від побаченого та почутого.

WP_20160426_12_48_25_Pro WP_20160426_12_48_55_Pro WP_20160426_12_58_26_Pro WP_20160426_13_02_03_Pro zg3ynDGDKg4 WP_20160426_12_47_30_Pro

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                                 Паскарь Н.Ю.

Майстер виробничого навчання                                 Кішко К.В.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.